Sport

Ronaldo kërkon golin e parë në Ligën e Kampionëve kundër Messit

Ronaldo kërkon golin e parë në Ligën e Kampionëve kundër Messit
 

Juventusi do të përballet me Barcelonë nesër mbrëma në Ligën e Kampionëve, ndërsa Cristiano Ronaldo në këtë ndeshje do të synojë të shënojë golin e parë në “Champions” kundër Lionel Messit.

Ylli portugez i ka realizuar 750 gola në karrierë dhe është golashënuesi më i mirë në Ligën e Kampionëve.