Sport

Shikuan ndeshjen përmes tabletit dhe festuan me gjithë humbjen e tyre

Shikuan ndeshjen përmes tabletit dhe festuan me gjithë humbjen e tyre
 

Borussia Moenchengladbachu humbi ndaj Realit në Madrid 0:2, të mërkurën mbrëma.

Dhe kjo humbje e vuri në rrezik kualifikimin e ekipit gjerman në 1\8 e finales të Ligës së Kampionëve.