Sport

Sot hidhet shorti për fazën nokaut të Ligës së Kampionëve dhe Ligës së Evropës

Sot hidhet shorti për fazën nokaut të Ligës së Kampionëve dhe Ligës së Evropës
Foto: UEFA
 

Në Nyon të Zvicrës, sot me fillim nga ora 12:00, do të hidhet shorti për garën më prestigjioze evropiane të futbollit në nivel të klubeve, Ligës së Kampionëve

16 skuadra janë të ndara në bartëse dhe jobartëse.