Sport

Favoritët kalojnë tutje në Kupën e Kosovës

Favoritët kalojnë tutje në Kupën e Kosovës
 

Prishtina, Ballkani, Llapi, Flamurtari, Istogu dhe A&N, janë skuadrat që kanë siguruar kalimin tutje në Kupën e Kosovës në futboll.

Të mërkurën gjatë ditës u zhvilluan gjashtë ndeshje të fazës së 1/16 në Kupën e Kosovës në futboll.