Sport

Aguero ka probleme fizike

Aguero ka probleme fizike
 

Sulmuesi i Manchester Cityt, Sergio Aguero, ka thënë se po ka probleme me gju, lëndim i cili e la atë jashtë fushave për një pjesë të madhe të sezonit.

Ai bën thirrje për durim, dhe ka thënë se i duhet ende kohë për ta arritur formën më të mirë fizike.