Sport

Mourinho i zhgënjyer që tre lojtarë të tij kanë thyer masat anti-COVID

Foto: Reuters
 

Trajneri i Tottenhamit, Jose Mourinho, ka thënë se është i zhgënjyer pasi tre lojtarë të tij kanë thyer masat anti-COVID duke marrë pjesë në një festë gjatë Krishtlindjeve.

Në një fotografi në rrjetet sociale janë parë sulmuesi argjentinas Erik Lamela, mbrojtësi spanjoll Sergio Reguilon dhe mesfushori argjentinas Giovani Lo Celso duke festuar.