Sport

Coman vlerëson interesimin e Unitedit dhe Cityt

Coman vlerëson interesimin e Unitedit dhe Cityt
 

Ylli i Bayern Muencheni, Kingsley Coman ka thënë se është i lumtur që dy skuadra të mëdha Manchester United dhe Manchester Cityt kanë shprehur interesim.

Por, ai ka thënë se është i lumtur të Bayern Muncheni dhe se do ta respektoj kontratën që e lidhë atë me gjigantin gjerman deri në verën e vitit 2023.