Sport

Milani në çerekfinale të Kupës

 

Milani ka mposhtur Torinon në penallti për të kaluar në çerekfinale të Kupës së Italisë.

Ekipet barazuan pa gola në kohën e rregullt dhe të pjesëve shtesë, ndërsa në penalti Milani ishte më i mirë, me Tomas Rinconin që huqi penaltinë.