Sport

Ruizi infektohet me COVID-19, flet për gjendjen e tij

Ruizi infektohet me COVID-19, flet për gjendjen e tij
Foto: Reuters
 

Mesfushori i Napolit, Fabian Ruiz, ka dërguar një mesazh pasi rezultoi pozitivë me koronavirus. Ai përmes Instagramit ka thënë se është izoluar në shtëpi dhe duke ndjekur rregullat e vendosura nga klubi dhe Serie A.

“Ju falënderoj për të gjitha mesazhet mbështetëse që po marr. Unë dhe familja jemi mirë”, ka deklaruar spanjolli.