Sport

Milani afër transferimit të dyshes Manxhukiq – Tomori

Milani afër transferimit të dyshes Manxhukiq – Tomori
 

Milani është afër transferimit të dyshes Mario Manxhukiq dhe FikayoTomori, shkruan “Goal.com”.

Manxhukiq është lojtar i lirë, ndërsa Tomorin klubi lider i Series A do ta huazojë nga Chelsea ndërsa do ta ketë opsion për ta blerë atë në verë.