Sport

Monaco insiston për transferimin e Marcelos

 

Mbrojtësi i krahut, Marcelo mund të largohet në fund të këtij edicioni nga Real Madridi.

Braziliani nuk është më në planet e trajnerit Zinedine Zidane dhe për këtë arsye pritet që edicionin tjetër të mos jetë pjesë e klubit spanjoll.