Sport

Costa rikthehet tek Juventusi

Costa rikthehet tek Juventusi
Foto: Reuters
 

Douglas Costa do të rikthehet tek Juventusi gjatë këtij afati kalimtar të janarit nga Bayern Munichu.

Trajneri Hansi Flick nuk llogarit në shërbimet e sulmuesit të krahut dhe klubi gjerman nuk do ta blejë kartonin e brazilianit.