Sport

Milani “blindon” dy lojtarë

Milani “blindon” dy lojtarë
Foto: Reuters
 

Milani dëshiron të mbajë disa prej lojtarëve kryesorë të këtij sezoni. Klubi kuqezi tash e disa kohë ka nisur negociatat me Hakan Calhanoglun dhe portierin Gianluigi Donnarumma.

Mesfushori Calhanoglu ka kontratë me “Rossonerët” deri në vitin 2021.