Sport

Rashica me shumë gjasë do të jetë titullar ndaj Schalkes

Rashica me shumë gjasë do të jetë titullar ndaj Schalkes
 

Milot Rashica pritet të jetë titullar për ndeshjen që skuadra e tij Werder Bremen do ta zhvillojë kundër Schalkes.

Rashica mungoi në katër ndeshjet e Werderit në muajin dhjetor dhe në dy të fillimit të këtij viti për shkak të një dëmtimi muskular.