Sport

Tri skuadra vihen pas Viniciusit

Tri skuadra vihen pas Viniciusit
 

Real Madridi është duke planifikuar ta shesë Vinicus Juniorin.

Sulmuesi brazilian nuk ka arritur ta gjejë vetën te skuadra madrilene dhe pritet të largohet. Madje ai ka humbur edhe vendin e titullarit te “mbretërit”. Sipas mediave spanjolle, trajneri Zinedine Zidane nuk llogarit në shërbimet e talentit brazilian.