Sport

Llapi humb nga skuadra ruse

Llapi humb nga skuadra ruse
 

Llapi ka luajtur të premten miqësoren e radhës në Antalya. Llapi u përball me skuadrën Tom Tomsk, që garon në kategorinë e dytë ruse dhe është në pjesën e poshtme të tabelës. Tom Tomsk fitoi 2:0 me golat e shënuar në pjesën e dytë.

Me gjithë humbjen, te Llapi janë ndarë të kënaqur me paraqitjen.