Sport

Osimheni do t’i nis stërvitjet të shtunën

Osimheni do t’i nis stërvitjet të shtunën
 

Napoli ka njoftuar se Victor Osimhen ka dalë negativ në testin për koronavirus dhe do t’u kthehet stërvitjeve të shtunën.

Nigeriani mori rezultatin negativ nga testet e bëra së fundmi. Ai u ka munguar napolitanëve për një kohë të gjatë, pasi pati dëmtim të rëndë në shpatull.