Sport

Mbappe shënon dy gola në fitoren e thellë të PSG-së

Mbappe shënon dy gola në fitoren e thellë të PSG-së
 

Kylian Mbappe ka realizuar dy gola dhe ka asistuar në një tjetër për të udhëhequr Paris Saint-Germainin drejt fitores bindëse ndaj Montpellierit.

Ndeshja e së premtes mbrëma përfundoi 4:0 në të mirë të Parisit.