Sport

Lazio dëshiron ta mbajë trajnerin Inzaghi

Lazio dëshiron ta mbajë trajnerin Inzaghi
 

Drejtuesit e Lazios kanë nisur bisedimet me trajnerin aktual, Simone Inzaghi, për të vazhduar kontratën.

Klubi kryeqytetas raportohet se i ka ofruar pagë prej tre milionë eurosh në vit dhe një kontratë dyvjeçare, trajnerit italian.