Sport

Barcelona vazhdon me fitore

Barcelona vazhdon me fitore
 

Barcelona ka shënuar fitoren e katërt rresht në La Liga. Skuadra e madhe ka mposhtur të dielën në udhëtim Elchen me shifrat 2:0.

Me golat e shënuar nga mesfushori Frenkie de Jong (39’) dhe Riqui Puig (89’), katalunasit arritën të dalin me pikë të plota nga kjo përballje.