Sport

Militao kërkon të qëndrojë në Madrid

Militao kërkon të qëndrojë në Madrid
 

Eder Militao shpreson të mbetet ende pjesë e Real Madridit dhe të luftojë për një vend titullari, raporton “Marca”.

Mbrojtësi qendror ishte raportuar se do të largohet nga Reali, pasi nuk ishte pjesë e planeve të Zinedine Zidane, por paraqitjet mbresëlënëse të Militaos së fundmi në mungesë të Ramosit dhe Nachos, i kanë dhënë rast trajnerit francez ta mbaj ende pjesë të skuadrës.