Sport

Gomezi drejt Sevillas

Gomezi drejt Sevillas
 

Atalanta dhe Sevilla, kanë arritur marrëveshje për Papu Gomezin.

Sulmuesi argjentinas ka udhëtuar drejt Spanjës, për të kryer ekzaminimet mjekësore dhe nënshkruar kontratën.