Sport

Alioski 56 minuta në fitoren e Leeds Unitedit

Foto: Reuters
 

Ezgjan Alioski ka luajtur 56 minuta në fitoren 2:1 që Leeds Unitedin e arriti sonte në udhëtim ndaj Newcastle Unitedit.

 Ai u ndëshkua me karton të verdhë. Raphinha (17’) dhe Jack Harrison (61’) realizuan për Leeds Unitedin, ndërsa Miguel Almiron (57’) për Newcastlen.