Sport

Alonso pritet të vazhdojë karrierën te Barça

Alonso pritet të vazhdojë karrierën te Barça
 

Marcos Alonso do të largohet nga Chelsea pasi nuk bën pjesë në planet e klubit nga Londra dhe raportohet se karrierën do ta vazhdojë në La Ligë, te Barcelona.

Spanjolli nuk ka luajtur në asnjë ndeshje këtë vit kurse herën e fundit që është paraqitur në fushë për Chelsean ishte 26 shtatori i vitit 2020 kundër West Bromwichit.