Sport

Ancelotti beson se Jamesi do të qëndrojë gjatë tek Evertoni

Ancelotti beson se Jamesi do të qëndrojë gjatë tek Evertoni
 

Trajneri Carlo Ancelotti është i bindur se mesfushori James Rodriguez do të qëndrojë gjatë te skuadra e Evertonit pasi është i lumtur.

James para fillimit të këtij edicioni iu bashkua Evertonit nga Real Madridi dhe me ekipin anglez ka kontratë deri në verën e vitit të ardhshëm.