Sport

Conte e ka ndryshuar mendimin për Eriksenin

Conte e ka ndryshuar mendimin për Eriksenin
 

Goli i bukur nga gjuajtja e lirë, i cili e dërgoj Interin në gjysmëfinale të Kupës së Italisë, mund të jetë vendimtar që Christan Erikseni të mos largohet nga skuadra italiane në këtë afat kalimtar.

Mediat në Itali shkruajnë se Erikseni e ka bindur Conten dhe shitja e tij nuk do të diskutohet.