Sport

Finalja e Kupës së Mbretit 2020, pa shikues

Finalja e Kupës së Mbretit 2020, pa shikues
 

Real Sociedadi dhe Athletic Bilbao do të ndeshen në finalen e Kupës së Mbretit për vitin 2020, më 4 prill, në “La Cartuja”, pa tifozë, shkruan “Marca” të enjten.

Vendimi ende nuk është final, por është thënë se nuk ka shanse që të ketë publik në shkallë të stadiumit për ta parë nga afër duelin historik të rivalëve bask.