Sport

Liverpooli nuk lejohet të udhëtojë në Gjermani

Liverpooli nuk lejohet të udhëtojë në Gjermani
 

Ndeshja e parë e 1/8 së finales në Ligën e Kampionëve ndërmjet Liepzigut dhe Liverpoolit, me shumë gjasë nuk do të zhvillohet në Leipzig më 15 shkurt siç ishte parashikuar.

“Bild-Zeitung”, sipas burimeve brenda Qeverisë gjermane, ka mësuar se klubi i drejtuar nga Jurgen Klopp nuk do të lejohet të hyjë në shtetin e Gjermanisë.