Sport

Liverpooli interesohet për Raphinhan

Foto: AP
 

Liverpooli është duke u interesuar për transferimin e sulmuesit anësor të Leeds Unitedit, Raphinhan, raporton “Football Insider”.

Kampioni i Premier Leagues e ka vëzhguar brazilianin në muajt e fundit dhe mendon të bëjë ofertë për shërbimet e tij.