Sport

Tottenhami i kthehet fitoreve

 

Tottenhami i është kthyer fitoreve në Premier League. Klubi londinez ka triumfuar sot 2:0 ndaj West Bromwich Albionit në xhiron e 23-të të Premier Leagues.

Harry Kane (54’) dhe Son Heung-Min (58’) kanë realizuar golat për Tottenhamin.