Sport

Leicesteri dhe Wolves ndajnë pikët

Foto: AP
 

Leicester City ka barazuar ndaj Wolves në takimin e së dielës në Premier League. Takimi përfundoi pa gola, 0-0, ndërsa të dy skuadrat patën rastet e tyre për shënim.

Me këtë barazim, Leicesteri mbetet në pozitën e 3-t me 43 pikë të grumbulluara ndërsa Wolves në të 14-n, me 27 sosh.