Sport

Neymari lëndohet 6 ditë para duelit me Barçën

Foto: AP
 

Vetëm gjashtë ditë para takimit kundër Barcelonës në Ligën e Kampionëve, sulmuesi i Paris Saint-Germainit, Neymar, ka marrë lëndim të rëndë në duelin kundër Caenit në Kupën e Francës.

Ai është larguar nga fusha në minutën e 59-të dhe është parë duke çaluar pas duelit.