Sport

Chelsea vazhdon me fitore nën drejtimin e Tuchelit

 

Seria e fitoreve të Chelseat nën drejtimin e Thomas Tuchelit ka vazhduar edhe më tutje.

“Blutë e Londrës” të enjten mbrëma fituan me rezultatin 1:0 ndaj Barnsleyt dhe janë kualifikuar në çerekfinale të Kupës FA.