Sport

Lacazette në shitje

 

Arsenali po planifikon ta shesë gjatë verës sulmuesin Alexandre Lacazetten.

Sipas mediave angleze, londinezët nuk janë të kënaqur me paraqitjet e sulmuesit francez dhe nuk planifikojnë ta mbajnë.