Sport

Aguero i vendosur të provojë aventurë të re

Aguero i vendosur të provojë aventurë të re
 

Sergio Aguero mund të largohet në fund të sezonit nga Manchester City.

32-vjeçari është në vitin e fundit të kontratës me “Qytetarët” dhe nuk e ka vazhduar ende atë.