Sport

Pesë raste pozitive me koronavirus tek Interi

Pesë raste pozitive me koronavirus tek Interi
 

Interi ka njoftuar pesë raste pozitive me koronavirus dhe në mesin e anëtarëve të stafit është edhe shefi ekzekutiv, Giuseppe Marotta.

Gjiganti italian është përballur me përhapje të madhe të koronavirusit në testet e bëra së fundmi.