Sport

Man. Utd – Milan, derbi i 1/8 së finales në Ligën e Evropës

Man. Utd – Milan, derbi i 1/8 së finales në Ligën e Evropës
 

Dueli ndërmjet Manchester Unitedit dhe Milanit, do të jetë derbi i 1/8 së finales në Ligën e Evropës.

Shorti është tërhequr të premten, ku janë mësuar të gjitha çiftet e këtij raundi.