Sport

Neymari afër kontratës me PSG-në

Neymari afër kontratës me PSG-në
 

Paris Saint-Germaini ka nisur bisedimet me yllin e ekipit Neymar për vazhdimin e kontratës.

Mediat franceze kanë raportuar të premten se bisedimet mes lojtarit dhe klubit janë duke shkuar në mënyrën më të mirë.