Sport

Anulohet konferenca për shtyp e Contes

Anulohet konferenca për shtyp e Contes
 

Gaetano Oristanio dhe Eva Bartonova kanë dalë pozitiv në testin për koronavirus, ndërsa konferenca për shtyp e Antonio Contes është anuluar.

Interi të enjten njoftoi se drejtorët Beppe Marotta, Alessandro Antonello dhe Piero Ausilio kanë dalë pozitiv me COVID-19, por testet e lojtarëve kanë ardhur me përgjigje negative.