Sport

City thellon diferencën në krye të Premier Leagues

City thellon diferencën në krye të Premier Leagues
Foto: AP
 

Manchester City ka fituar 2:1 ndaj West Hamit për të ikur edhe më shumë në krye të tabelës në Premier League.

Ruben Dias dhe John Stones realizuan golat për “Qytetarët”, ndërsa Michail Antonio shënoi golin e vetëm për West Hamin.