Sport

Alioski mund ta vazhdojë karrierën te Galatasaray

Foto: AP
 

Futbollisti shqiptar Ezgjan Alioski është në kërkim të një klubi të ri, raporton Football Insider.

Kontrata e 29-vjeçarit me Leeds Unitedin skadon këtë verë dhe bisedimet për rinovim të kontratës kanë hasur në pengesë.