Sport

Derbi i madh anglez nuk jep fitues

Foto: AP
 

Derbi i madh anglez në mes Chelseat dhe Manchester Unitedit nuk ka ofruar gola e fitues. Rezultati në fund ishte 0:0, që e largon Unitedin edhe më shumë nga Manchester City, që udhëheq në tabelë.

Chelsea e Manchester Unitedi u takuan në kuadër të javës së 26-të të Premier Leagues, të dielën.