Sport

Guardiola llogarit në Agueron

Guardiola llogarit në Agueron
 

Trajneri i Manchester Cityt, Pep Guardiola ka bërë të ditur se llogarit në shërbimet e sulmuesit Sergio Aguero.

Argjentinasi është rikthyer pas një lëndimi dhe do të jetë i gatshëm për ndeshje.