Sport

Lis Shoshi i kthehet basketbollit, firmos me Pejën

 

Ashtu si ka paralajmëruar KOHA, reprezentuesi i Kosovës, Lis Shoshi do të luajë për Pejën në pjesën e mbetur të edicionit në Superligën e Kosovës në basketboll.

Shtatlarti Shoshi është lënduar në verën e vitit 2019 dhe nuk ka luajtur prej atëherë.