Sport

Laporta prin në sondazhe për president të Barcelonës

Laporta prin në sondazhe për president të Barcelonës
 

Gjigantja e La Ligës së Spanjës, Barcelona, do t’i mbajë zgjedhjet presidenciale më 7 mars dhe anëtarët do të votojnë nëpërmjet postës për ta parandaluar përhapjen e koronavirusit.

Tre kandidatët për president të Barcelonës janë Joan Laporta, Victor Font dhe Toni Freixa.