Sport

Donnarumma i pavendosur

Donnarumma i pavendosur
 

Chelsea është duke planifikuar të transferojë portierin e Milanit, Gianluigi Donnarumma që mbetet i pavendosur për të ardhmen e tij.

Portieri italian është në vitin e fundit të kontratës me ekipin italian dhe ende nuk ka pranuar vazhdimin e saj.