Sport

Shala prezantohet te Stabaeku

Shala prezantohet te Stabaeku
 

Mesfushori i Kosovës, Herolind Shala këtë vit do të jetë pjesë e skuadrës elitare të Norvegjisë, Stabaek.

Shala të premten është zyrtarizuar te Stabaeku, ekip të cilit iu bashkua si futbollist i lirë dhe firmosi kontratë njëvjeçare.