Sport

Oscar synon ribashkimin me Chelsean

Oscar synon ribashkimin me Chelsean
 

Braziliani Oscar ka pranuar se synimi i tij është kthimi te Chelsea, ekip ku dëshiron ta mbyllë karrierën.

Ai ka pranuar se te Chelsea është ndier mirë dhe për këtë arsye ka në mendje të ribashkohet me ekipin nga Londra në një të ardhme të afërt.