Sport

Kane dhe Bale ia sigurojnë fitoren Tottenhamit

Kane dhe Bale ia sigurojnë fitoren Tottenhamit
Foto: AP
 

Tottenhami e ka mposhtur Crysetal Palacen me rezultat 4:1, në ndeshjen e xhiros së 27-të të Premier Leagues.

Në triumfin e skuadrës së trajnerit Jose Mourinho, shkëlqyen Harry Kane dhe Gareth Bale që shënuan nga dy gola secili.