Sport

Aguero drejt largimit nga Manchester City

Aguero drejt largimit nga Manchester City
 

Sergio Aguero do të largohet në fund të sezonit. Sulmuesi argjentinas nuk e ka pranuar vazhdimin e kontratës, e cila i përfundon në qershor të këtij viti.

Për sulmuesin 32-vjeçar interesim kanë shprehur skuadra si Juventusi dhe Barcelona.